Dveře

Interiérové dveře

 

Dveře již dávno neplní pouze roli funkční. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a design, bezpečnost a uživatelský komfort.

 

V naší nabídce najdete dveře interiérové, vchodové a funkční od tuzemských i zahraničních výrobců PRÜM, Masonite a Erkado.

 

Mezi funkční dveře řadíme dveře protipožární, protihlukové, klima a tepelně-izolační.

 

Interiérové dveře

 

Jsou výrazným prvkem každé místnosti, ovlivňují její vzhled a také to, jak se zde cítíme. Důležitou vlastností dveří je i jejich funkce.

Nabízíme širokou škálu interiérových dveří. Od jednoduchých přes univerzální po dveře extravagantní využívaných v nejmodernějších interiérech. Varianty vzhledu, materiálu i provedení jsou rozmanité, určitě si vybere každý.

 

První rozlišení je na interiérové dveře otočné (klasické), posuvné (do pouzdra nebo na stěnu) a shrnovací.

Další rozlišení spočívá ve výberu z možnosti úpravy dveří na dveře obložkové, bezobložkové (tvoří nepřerušenou součást zdi), falcové i bezfalcové (neboli dveře s provedením bez polodrážky tzn., že nemají profilovanou hranu a dveřní křídlo je v jedné rovině se zárubní a není patrné žádné vyčnívání).

 

Interiérové dveře se vyrábí z mnoha materiálů a výplní od papírové voštiny, dřevěnou výplň až po celoskleněné.

 

Vybírat si můžete z několika provedení povrchových úprav: fólie, dýha, lak, CPL laminát, CPL laminát 3D, RAL nástřik, dřevěné a celoskleněné. Navštivte naši prodejnu a vše Vám ukážeme.

 

Ke dveřím nabízíme i zárubně a ostatní příslušenství jako například kování (kliky, panty, apod.), kukátka, prahy, dveřní zarážky, větrací mřížky, dvířka pro psy.

 

Dveře Vám zaměříme, dovezeme a kompletně namontujeme, vše dle Vašich požadavků.