Venkovní rolety a vrata

Venkovní hliníková roleta – podomítková montáž

HLINÍKOVÁ ROLETA - PODOMÍTKOVÁ MONTÁŽ

 

Venkovní hliníková roleta – dodatečná montáž

HLINÍKOVÁ ROLETA - DODATEČNÁ MONTÁŽ

 

Venkovní rolety jsou vyrobeny v České republice z vybraných materiálů zaručujících jejich nejvyšší kvalitu. V dodatečném (adaptačním) systému jsou vyráběny s cílem zlepšit energetickou bilanci domu. V zimě ve značné míře přispívají ke snížení nákladů na topení, zatímco v létě účinně chrání interiér proti nadměrnému zahřátí místnosti slunečním světlem. Venkovní rolety jsou praktický systém, který nám uspoří energii, poskytne soukromí, bezpečný dům, zvukovou izolaci, ochrání okna před UV zářením, nepříznivým počasím a v poloze „zatemněno“ umožňuje větrání.

 

Rolety v dodatečném systému SK, SKE a SKP jsou určeny pro použití především ve stávajících budovách. Předností těchto výrobků je nepochybně absence zasahování do stávajícího stavu budovy, protože nevyžadují speciální přípravu pro montáž a netvoří s oknem integrovaný celek.

Pancíř rolety nejčastěji tvoří roletové lamely vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, vyplněné polyuretanovou pěnou, pokryté speciálním povlakem v technologii PU/PA. To znamená, že se vyznačují zvýšenou odolností vůči otěru a působení atmosferických vlivů. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna, která neobsahuje freonové sloučeniny a barvy používané k výrobě neobsahující kadmium ani olovo.

Barevnost

Roletová lamela je nabízena v široké barevné škále odpovídající paletě RAL.

 

Ovládání

Rolety lze ovládat pomocí ručního nebo elektrického pohonu.

 

Výhody

  • úspora energie

  • bezpečný dům a soukromí

  • komfort a funkčnost

  • zvuková izolace

  • ochrana oken před UV zářením a nepříznivým počasím

garazova vrata

Při  výběru garážových vrat je potřeba volit velmi uvážlivě, neboť Vám vrata budou sloužit po dlouhou dobu, ne-li po celý život. K takovému nákupu je potřeba přistupovat s rozmyslem a hlavní věcí, nejsou finance, ale kvalita. Jedině díky ní je možné dosáhnout dlouhodobé funkčnosti. Pořizovací částka je jistě důležitým faktorem, avšak nejdražší neznamená nejlepší, stejně jako nejlevnější nemusí značit zrovna výhodnou koupi.

Námi nabízená garážová vrata spojují vysokou kvalitu s rozumnou cenou, jsou vyrobené pomocí moderních technologií v České republice v Kadani a vybrat si můžete z vrat sekčních a rolovacích.

Ke všem garážovým vratům dodáváme příslušenství (pohony, kliky, ovládače, spínače).

 

Rolovací vrata (roletové)

Předností rolovacích garážových vrat je zejména minimální nárok na prosto, vyrábějí se na míru dle přání zákazníka a lze je i dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav.

Vrata se vyrábí z vysoce kvalitních hliníkových lamel, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro údržbu lamel, ale i samotného pohonu.

Roletová vrata se vyrábí s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním. Ovládání rolovacích vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo dálkovým ovladačem. Jejich využití najdete pro garáže nebo například před prosklenými výlohami prodejen. Na výběr je z několika barevných variant.

 

Rozměry:

– šířka až 5 000 mm

– výška až 4 000 mm

– maximální plocha vrat 16 m²

 

Ve větších rozměrech dodáváme vrata průmyslová.

 

Sekční garážová vrata

Vyrobené vždy na míru dle Vašich požadavků, již ve standardní nabídce jsou zateplené 40mm vrstvou polyuretanové pěny. Mezi panely je trvale elastické těsnění a ještě kolem celých vrat je dvojité těsnění, aby byl přerušen tepelný most a snížili se tak náklady na vytápění. Ovládat garážová vrata lze buď mezi manuálně nebo motorově. Motorové ovládání garážových vrat dnes již patří mezi standart.

Všechna vrata nabízíme v široké škále barev a mnoha variantách provedení.

 

Typ I.

– garážová vrata jsou speciálně navržena pro garáže s menším otvorem s omezenou výškou nadpraží (100 mm) a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně (120 mm).  Vrata se vyrábějí s využitím moderního mechanismu vyvážení křídla vrat pomocí tažných pružin. Pružiny jsou umístěny po stranách vrat. Vyrábějí se v malých rozměrech s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů.

 

Rozměry:

– šířka až 3 000 mm

– výška až 2 700 mm

 

Typ II.

– garážová vrata jsou určena k instalaci do větších garážových otvorů s větší výškou nadpraží (vzdálenost od horní části otvoru ke stropu) a pro časté použití během dne. Vrata jsou vyvážena torzními pružinami uzpůsobenými větší zátěži. Minimální ostění 100 mm, minimální nadpraží bez pohonu 350/230/150 mm, minimální nadpraží s pohonem 350/230/180 mm.

 

Rozměry:

– šířka 2 000 až 6 000 mm

– výška 1 800 až 3 000 mm

Ve větších rozměrech dodáváme vrata průmyslová.