Garážová vrata

garazova vrata

 

Při  výběru garážových vrat je potřeba volit velmi uvážlivě, neboť Vám vrata budou sloužit po dlouhou dobu, ne-li po celý život. K takovému nákupu je potřeba přistupovat s rozmyslem a hlavní věcí, nejsou finance, ale kvalita. Jedině díky ní je možné dosáhnout dlouhodobé funkčnosti. Pořizovací částka je jistě důležitým faktorem, avšak nejdražší neznamená nejlepší, stejně jako nejlevnější nemusí značit zrovna výhodnou koupi.

Námi nabízená garážová vrata spojují vysokou kvalitu s rozumnou cenou, jsou vyrobené pomocí moderních technologií v České republice v Kadani a vybrat si můžete z vrat sekčních a rolovacích.

 

Ke všem garážovým vratům dodáváme příslušenství (pohony, kliky, ovládače, spínače).

 

 

Sekční garážová vrata

 

Vyrobené vždy na míru dle Vašich požadavků, již ve standardní nabídce jsou zateplené 40mm vrstvou polyuretanové pěny. Mezi panely je trvale elastické těsnění a ještě kolem celých vrat je dvojité těsnění, aby byl přerušen tepelný most a snížili se tak náklady na vytápění. Ovládat garážová vrata lze buď mezi manuálně nebo motorově. Motorové ovládání garážových vrat dnes již patří mezi standart.

Všechna vrata nabízíme v široké škále barev a mnoha variantách provedení.

 

Typ I.

– garážová vrata jsou speciálně navržena pro garáže s menším otvorem s omezenou výškou nadpraží (100 mm) a minimální vzdáleností od okraje otvoru ke stěně (120 mm).  Vrata se vyrábějí s využitím moderního mechanismu vyvážení křídla vrat pomocí tažných pružin. Pružiny jsou umístěny po stranách vrat. Vyrábějí se v malých rozměrech s nízkým typem zdvihu z odlehčených panelů.

Rozměry:

 

– šířka až 3 000 mm

– výška až 2 700 mm

 

Typ II.

– garážová vrata jsou určena k instalaci do větších garážových otvorů s větší výškou nadpraží (vzdálenost od horní části otvoru ke stropu) a pro časté použití během dne. Vrata jsou vyvážena torzními pružinami uzpůsobenými větší zátěži. Minimální ostění 100 mm, minimální nadpraží bez pohonu 350/230/150 mm, minimální nadpraží s pohonem 350/230/180 mm.

Rozměry:

– šířka 2 000 až 6 000 mm

– výška 1 800 až 3 000 mm

Ve větších rozměrech dodáváme vrata průmyslová.

 

Rolovací vrata (roletové)

 

Předností rolovacích garážových vrat je zejména minimální nárok na prosto, vyrábějí se na míru dle přání zákazníka a lze je i dodatečně namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav.

Vrata se vyrábí z vysoce kvalitních hliníkových lamel, které jsou zateplené polyuretanovou pěnou bez FCKW. Tyto lamely tvoří pancíř vrat. Díky jednoduché instalaci je snadný přístup pro údržbu lamel, ale i samotného pohonu.

Roletová vrata se vyrábí s motorovým pohonem a s nouzovým klikovým ovládáním. Ovládání rolovacích vrat můžete zvolit pomocí klíčového spínače nebo dálkovým ovladačem. Jejich využití

 

najdete pro garáže nebo například před prosklenými výlohami prodejen. Na výběr je z několika barevných variant.

Rozměry:

– šířka až 5 000 mm

– výška až 4 000 mm

– maximální plocha vrat 16 m²

Ve větších rozměrech dodáváme vrata průmyslová.