Stínící technika

Stínící techniku Vám dodáme novou, poradíme s výběrem, zaměříme a namontujeme. Máme krátké dodací lhůty. Spolupracujeme s českými dodavateli kvalitní stínící techniky.

 

Stávající stínící techniku Vám zkontrolujeme, projdeme a domluvíme se, zde ji stačí opravit či se vyplatí koupit novou.

Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku.

 

V našem sortimentu naleznete rozmanitou škálu typů a barev stínící techniky. Jako například:

 

Žaluzie

– horizontální: jsou klasickou a nejrozšířenější interiérovou žaluzií, zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu se staly po mnoho let oblíbeným doplňkem bytů, rodinných domů, ale i kanceláří či lékařských ordinací. V nabídce máme i žaluzie dřevěnné.

– vertikální: jsou velmi oblíbeným stínícím prvkem a to především díky variabilitě ovládání, ale taky pro schopnost zastínit velké plochy (až 20 m2). Dají se montovat i v sestavách několika kusů za sebou tvořící tak jednu nekonečnou stěnu. Rovněž se hodí pro zastínění různých atypických oken a nebo i jako dělící prvek velkého prostoru. Proto je lze využít pro zastínění interiérů nejen bytových ploch, ale i kanceláří a reprezentačních prostor.

– venkovní: jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

 

Rolety

– venkovní rolety: jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

– vnitřní rolety: dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. V nabídce máme i rolety bambusové.

Sítě proti hmyzu

– neopomenutelná součást oken či dveří, jsou nejefektivnější ochranou před nezvaným hmyzem, ovšem ale umožňují maximální propustnost světla do interiéru a dokonalou prodyšnost

– vybrat můžete sítě pevné, rolovací, otevírací, plissé

– všechny druhy sítí nabízíme s hliníkovým rámem

 

Plissé

Atraktivní látková žaluzie ze třídy plissovaného (skládaného) stínění, která dokonale zútulní interiér, hodí se do bytů, kanceláří, zimních zahrad… Plissé je vysoce variabilní díky svému jedinečnému způsobu ovládání a možnosti umístění do oken standartních, střešních i do oken atypických. Je vyrobeno z kvalitních materiálů a vyrábí se dle Vašich požadavků. Lze zvolit variantu montáže mezi zasklívací lišty, na rám a nebo na křídlo bez vrtání. K dispozici máme přes 200 plisovaných látek, které jsou o různých vlastnostech:

– látky s různým stupněm propustnosti světla

– zatemňující látky

– reflexní látky

– látky s napařovanou hliníkovou vrstvou eliminující sílu tepelného záření

– látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světa

– blackoutové látky, které zatemní interiér úplně

 

Markýzy

– mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.