Podlahy

Vinylová podlaha role dílce click

Kvalitní podlahová krytina je požadavkem každého zákazníka. Důraz je kladen na vzhled (mnohdy podlaha musí zapadnout i do atypických interiérů), materiál, z kterého je vyrobena a snadnou údržbu.

U nás si vyberete kvalitní podlahu, která se Vám líbí, hodí do interiéru a navíc je finančně výhodná.

Ke všem podlahám samozřejmě nabízíme i doplňky jako jsou přechodové, ukončovací a soklové profily, schodové hrany, nájezdy, rohy, podložky a podobně. Mezi nabízené příslušenství neopomenutelně patří i čištění a údržba podlahy a stavební chemie.

 

Naše nabídka:

 

 

PVC podlahy

– zaujmou dlouhou životností, vysokou odolností a širokým výběrem dekorů a moderních vzorů. Dobře tlumí hluk, jsou nenáročné na údržbu, hygienické a voděodolné s širokou využitelností v domácnosti či v komerčních prostorách.

Greenline PVC: je bytové PVC, specifické tím, že má spodní stranu podlepenou filcovou vrstvou, která po instalaci zakryje drobné nerovnosti povrchu, zvyšuje kročejový útlum, přináší větší komfort tepla a navíc za přijatelnou cenu!

 

Vinylové podlahy

– spojují nejnovější výrobní technologie, design a uživatelský komfort, který se dá použít ve všech prostorách. Povrch je odolný proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, není náročný na údržbu, výborně tepelně izoluje a je vhodný pro podlahové vytápění. Vinylová podlaha se pokládá celoplošným lepením nebo volnou pokládkou (plovoucím způsobem).

 

Pryžové podlahy

– bezpečné, zdravotně nezávadné a environmentálně šetrné pryžové podlahoviny jsou vhodné zejména tam, kde hrozí riziko zranění dětí, hospodářských zvířat či sportovců ve sportovních areálech. Pro terasy, chodníčky kolem domu nebo okolí bazénu se skvěle hodí kvalitní pryžové podlahoviny. Vybavte svůj domov vhodnými podlahovými krytinami a předejděte tak zbytečným zraněním. Dekorativnost, trvanlivost a slušivý design dělají z pryžových podlah správné řešení pro všechny prostory, kde chcete zamezit uklouznutí.

 

Linoleum

– velmi oblíbený druh podlahových krytin, nabízí výběr z mnoha barevných variant, díky kterým si každý vytvoří vzor podlahy dle své fantazie. Je omyvatelné vodou i běžnými desinfekčními prostředky. Nespornou výhodou je vysoká zvuková i tepelná izolace, proto jsou vhodné pro byty se slabými zdmi i podlahami. Snadnou údržbu a dlouhou životnost ocení každá hospodyňka.

 

Koberce

– vnášejí do místnosti útulnost a příjemnou atmosféru, pomáhají Vám vyjádřit Váš osobní styl a navíc svou měkkostí hýčkají Vaše nohy. Na výběr máte z široké škály barev a druhů kobercových materiálů, z nichž každý se hodí pro jiný druh místnosti. Nabízíme koberce kusové pro komerční účely do kanceláří, luxusní koberce do hotelů, ale také koberce na míru pro Váš byt či dům.

 

Laminátová podlaha

– je vrstvená podlaha z dřevovláknité MDF desky a z vrchní vrstvy laminátu s dekorativním potiskem, který chrání krycí vrstva. Podlaha se vyznačuje vysokou zatížitelností, stabilitou, snadnou údržbou i montáží. Někdy jsou hrany lamel zkosené a vznikají tak V-spáry, které umocňují dojem skutečné prkenné podlahy ze dřeva.

 

Dřevěná podlaha

– se hodí téměř do jakéhokoliv interiéru, je velice příjemná a udržuje teplo. Vyrábí se ze tří vrstev masivního dřeva, z nichž každá je jinak široká. Na typu dřeviny pak závisí i tvrdost samotné podlahy, proto před koupí zohledněte také to, jak moc bude podlaha zatížena. Podlahy jsou dodávány již s povrchovou úpravou a můžete si vybírat z rozmanitých druhů dekorů.

 

Funkční podlaha

– nebo také termoplastická polyuretanová podlaha je podlah, která umí výjimečně mnoho. Vyniká svými vlastnostmi a schopností „samo opravitelností“. Je vyrobena z přírodních obnovitelných surovin v moderním designu.

 

Terasový systém biwood®

– Klasické dřevo nabízí přirozený vzhled a teplou, domácí atmosféru. Ale na jak dlouho? Již po krátké době nastávají problémy: dřevo praská a  ztrácí tvar i barvu. Začíná tak velké trápení a mnoho zbytečné práce s  údržbou a opravami. S produkty biwood® si toto trápení můžete ušetřit a  vychutnat si na Vaší terase nebo balkóně stylovou atmosféru pravého dřeva.

 

Korkové podlahy

– jsou designově velmi zajímavé, příjemné při chůzi a zároveň perfektně odolné proti poškození. Korek je známý výbornými izolačními a tlumícími schopnostmi. Je teplý, měkký, voděodolný a také anti-alergenní. V současné době korek nabízí široký výběr barev a vzorů.

 

Komerční podlaha Fortelock

– je vinylová dlaždice se zámkem pro volné kladení. Doporučuje se všude tam, kde je místnost vystavená vysoké zátěži a potřebujete rychlou pokládku.